OGLĄDAJ

Na tej stronie na bieżąco publikujemy dane dostępowe do każdej sesji podczas V Forum Edukacji Dorosłych. Aby dołączyć do wybranej sesji należy bezpośrednio przed jej rozpoczęciem lub w trakcie kliknąć przycisk OGLĄDAJ NA ŻYWO - uruchomi się platforma na której będzie trzeba podać swoje imię i nazwisko. W przypadku sesji równoległych dostępne będą dwa przyciski - każdy kierujący do danej sesji, według rozpisanego programu wydarzenia. W każdym momencie można wyłączyć sesję i przejść do równoległej, co wiąże się z powtórzeniem procedury logowania się.

Podczas logowania się nie będą pobierane żadne dodatkowe hasła czy też adresy email. Nie muszą się Państwo nigdzie rejestrować, ani nic zatwierdzać.

Przyciski dostępu dla kolejnych dni będą wysyłane na bieżąco każdego dnia drogą mailową w okolicach południa. Warto też zanotować sobie adres tej strony - tutaj również publikujemy przyciski dostępowe. W razie problemów lub pytań kontakt do obsługi technicznej znajdą Państwo na dole.

Do udziału z wydarzeniu nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, ani dodatków. Zaleca się jednak zapewnienie sobie możliwie wydajnego połączenia z internetem. Jeśli z jakiegoś powodu nie będą Państwo mogli obejrzeć danej sesji, nic straconego - wystąpienia są nagrywane i będą udostępniane dla zarejestrowanych użytkowników Platformy EPALE.

PIĄTEK, 27.11

  • 18.00 Studio V Forum
  • 18.15 Pigułki wiedzy - przegląd najciekawszych materiałów od naszych widzów.
  • 18.30 Jak się rozwijać i nie zwariować?
    - Rafał Żak
  • 19.15 Ewaluacja: jak było na V Forum Edukacji Dorosłych
    - Beata Ciężka
  • 19.30 Sesje specjalne: Zapytaj praktyka oraz Zapytaj eksperta
  • 20.00 Studio V Forum

Od 19.30 zapraszamy do specjalnej sesji z ekspertami Programu Erasmus+ - Anną Pokrzywnicką-Jakubowską i Wojciechem Zawadzkim. Podczas sesji możesz zadać pytanie i porozmawiać.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

 
1CZY SESJE BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE?
Wystąpienia podczas V Forum Edukacji Dorosłych są nagrywane. Będą na bieżąco publikowane na Platformie EPALE, gdzie dostęp do nich będą miały osoby zarejestrowane.
2JAK MOGĘ WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ
Po każdej prelekcji emitujemy krótki formularz ewaluacyjny za pomocą którego można ocenić każde wystąpienie. Dodatkowo zachęcamy do zostawiania swoich wniosków na temat całego forum na specjalnych tablicach dostępnych na https://vfed.pl/ewaluacja.
3PODCZAS OGLĄDANIA SŁYSZĘ PRZERWY W DŹWIĘKU
Oznacza to niestety zbyt słabe połączenie z internetem. Prosimy o zapoznania się z kolejnym punktem i - w miarę możliwości - o wdrożenie zawartych w nim uwag.
4JAK POLEPSZYĆ JAKOŚĆ POŁĄCZENIA Z INTERNETEM?
W pierwszej kolejności prosimy o wyłączenie programów działających w tle, które mogą obciążać sieć internetową w Państwa lokalizacji. Warto też poprosić innych użytkowników tej sieci (np. domowników) o ograniczenie swojej aktywności w internecie na czas trwania sesji.
5CZY OTRZYMAM ZAŚWIADCZENIE O UCZESTNICTWIE?
Wystarczy wysłać swoje dane przez formularz zamieszczony na podstronie https://vfed.pl/zaswiadczenie. W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Krajowym Biurem EPALE - dane kontaktowe znajdują się poniżej.
6CZY MUSZĘ COŚ INSTALOWAĆ?
Nie, platforma V Forum Edukacji Dorosłych uruchamia się w przeglądarce internetowej, bez konieczności instalowania dodatkowych składników.
7JAKIE SĄ WYMAGANIA TECHNICZNE DO UDZIAŁU?
Wydarzenie ma formę transmisji na żywo, dlatego wymagane jest stabilne połączenie z internetem. Do uruchomienia platformy zalecane jest używanie aktualnej wersji przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox, Safari, Edge) - starsze wersje Internet Explorer niestety nie będą działały.
8MAM DODATKOWE PYTANIE...
Zapraszamy do kontaktu z nami: info@vfed.pl
 

MEiN

V Forum Edukacji Dorosłych odbywa się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

EPALE Polska